#PRZYPADEK 29

MEN’s DAY
Chyba tylko my w Polsce mamy dwa święta dla samców. Dziś mamy Dzień Mężczyzny, ale 30 września jest Dzień Chłopaka. Rozgraniczenie chyba nie bez powodu… W obecnych czasach zdecydowanie więcej chłopców niż mężczyzn. Większość chłopców aspiruje do bycia mężczyzną, ale zazwyczaj na gadaniu się kończy. Więc Panowie, w dniu waszego święta, my kobiety wam życzymy:

Bądźcie – czasem obecność to wszystko.

Słuchajcie – i słyszcie to, co my kobiety próbujemy wam powiedzieć (dziewczyny – wyrażajcie się konkretnie i dosłownie).

NIe obiecujcie – po co obiecywać, jak można to po prostu zrobić. 

Przestańcie się nas bać – my na prawdę nie gryziemy.

Bądźcie zdecydowani – teraz większość kobiet (o ile nie wszystkie) lubią konkret a nie pieprzenie głupot (krętactwo śmierdzi na odległość).

Okazujcie uczucia – to wcale żaden wstyd być wrażliwym, pokazać uczucia. My to doceniamy – naprawdę.

Nie bójcie się swoich słabości – każdy je ma, a my chcemy je poznać. Nikt nie jest ze stali i turbo perfekcyjny.

Nie bawcie się czyimiś czuciami – tylko po to aby podbudować swoje ego i budować wianuszek kobiet na stand by.

Bądźcie odpowiedzialni – bierzcie na klatę jak narobicie syfu. Czasem warto jest uderzyć się w pierś i przeprosić niż brać na przeczekanie i udawać, że się nic nie stało.

Szanujcie kobiety – kobieta was urodziła i wychowała, więc obdarzcie szacunkiem inne kobiety (nawet jak one same czasem odbiegają mocno od szanowania samych siebie).

Bądźcie słowni – pamiętajcie, że kobieta ma twardy dysk zamiast mózgu i koduje wszystko. 

Bądźcie prawdziwi – my naprawdę doceniamy transparentność i szczerość. Chcemy was takich, jakimi jesteście a nie sztucznych tworów.

Kochani samce, tak samo my nie możemy bez was żyć jak wy bez nas. Prosta komunikacja, szczerość, otwartość, mniej gry i udawania wszystkim nam ułatwi wspólne funkcjonowanie w tym pogubionym świecie. 

Ps. Dbajcie o zdrowie i hydraulikę <3

Close Menu