Regulamin


POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Drama Queen to informacyjny portal internetowy, który umożliwia swoim użytkownikom wyszukiwanie źródeł (linków) do filmów udostępniających przez inne podmioty. Drama Queen samodzielnie nie udostępnia żadnych materiałów filmowych. Oglądanie filmów następuje na stronach podmiotów trzecich z uwzględnieniem ich warunków (zgodnie z regulaminami tych Serwisów oraz po dokonaniu odrębnej odpłatności).
 2. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

TWORZENIE KONTA W SERWISIE

 1. Rejestracja w Drama Queen polega na:
  1. podaniu adresu email, który będzie jednocześnie loginem i sposobem komunikacji Użytkownika z Serwisem
  2. ustaleniu indywidualnego hasła do Serwisu. Powinno być ono unikatowe i relatywnie długie zawierające znaki specjalne
  3. zapoznaniu się i zaakceptowaniu Regulaminu i Polityki Prywatności
 2. Poprzez utworzenie konta Użytkownik oświadcza, iż:
  • zapoznał się i akceptuje w całości niniejszy Regulamin
  • wszystkie podane dane w procesie rejestracji są prawdziwe
  • będzie korzystał z Serwisu zgodnie z Regulaminem

FUNKCJONALNOŚĆ SERWISU Drama Queen

 1. Jedyną funkcjonalnością Drama Queen jest wyszukiwanie źródeł (linków) do filmów udostępnianych przez inne platformy. Serwis Drama Queen nie posiada własnej bazy video ani nie jest platformą streamingową. Jest wyszukiwarką materiałów filmowych. Przejście przez hiperłącze powoduje przekierowanie Użytkownika na inny zewnętrzny portal.
 2. Serwis informuje, że:
  • uiszczenie opłaty za korzystanie z wyszukiwarki nie zwalnia Użytkownika z ewentualnych opłat za możliwość obejrzenia filmu na platformie zewnętrznej
  • nie bada zawartości linków pod kątem złośliwego oprogramowania. Drama Queen nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody lub straty poniesione poprzez korzystanie z witryn firm zewnętrznych, które nie są przez Drama Queen administrowane.
  • nie gwarantuje, iż pod wskazanym linkiem znajduje się poszukiwany film. Dane w Drama Queen są na bieżąco aktualizowane. Dostępność określonych filmów może się zmieniać w zależności od bazy firm zewnętrznych, na które Serwis nie ma wpływu.
  • Rejestrując konto w serwisie wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości email z informacjami odnośnie aktualizacjami i nowości w serwisie.
 3. Materiały niedostępne w żadnej platformie VOD działającej w Polsce będą oznaczone
  znakiem graficznym (tj. ikoną), której wzór został oznaczony obok. ?

PRAWO ODSTĄPIENIA

 1. Świadczenie funkcjonalności Drama Queen następuje od razu po zakupie pakietu na wyraźną zgodę użytkownika, który został poinformowany przed rozpoczęciem korzystania z funkcjonalności, że po rozpoczęciu korzystania z usługi utraci prawo do odstąpienia. W związku z powyższym prawo do odstąpienia po opłaceniu usługi nie przysługuje.

REKLAMACJE

Reklamacje związane z korzystaniem z serwisu Drama Queen należy kierować drogą mailową na adres [email protected]. Serwis dołoży wszelkich starań żeby została ona rozpatrzona w możliwie najkrótszym czasie, jednak nie później niż 14 roboczych.