Goblin - Drama Queen Online

📢
Goblin Drama Queen Online

Kim Shin, niegdyś niepokonany generał armii Goryeo, stracił życie w tragicznych okolicznościach. Teraz, jako nieśmiertelny, jest zmęczony ciągłym życiem, podczas gdy wszyscy wokół niego umierają. Przez 900 lat Kim Shin poszukuje swojej narzeczonej, jedynego człowieka, który może wyciągnąć miecz wbity w jego serce i zakończyć jego cierpienia.

Pewnego dnia spotyka Ji Eun Tak, pozytywną i optymistyczną uczennicę szkoły średniej, która widzi zmarłych i przeżyła własne tragiczne doświadczenia, a mimo to pozostaje silna. Twierdzi, że jest narzeczoną Goblina, jedyną osobą zdolną pozbawić go nieśmiertelności. Jednak to, co wydaje się łatwym zadaniem, komplikuje się, gdy oboje zaczynają się zakochiwać.

Miłość między Kim Shinem a Ji Eun Tak staje się źródłem zarówno radości, jak i bólu, gdy obydwoje muszą zmierzyć się z przeszłością, tajemnicami i trudnościami wspólnego życia. Czy ta niesamowita para zdoła pokonać przeciwności losu i odnaleźć szczęście, pomimo przeszkód stojących na ich drodze?

2016

Źródła: Goblin

    Dostęp tylko dla użytkowników z aktywowanym kontem!


Informacje
  • Oryginalny tytuł: Dokkaebi, Sseulsseulhago Chalranhashin-Dokkaebi, The Lonely, Shining Goblin, Guardian: The Lonely and Great God, Goblin: The Story of an Eternal, Great God Who Falls in Love, Goblin: The Lonely and Great God
  • Data pierwszej emisji: 02-12-2016
  • Gatunek: Dramat, Komedia, Sci-Fi & Fantasy
  • Obejrzyj zwiastun
  • Tagi: Drama Queen Online
Goblin Drama Queen Online